Obývací stěny

Obývací stěna je základem a dominantou nejen obýváku, ale dalo by se říci, že i celého bytu.

Obývací pokoj pak plní funkci společenské místnosti bytu. Slouží k přijímání návštěv, setkávání rodiny, trávení příjemných společných večerů. Jsou zde proto kladeny jisté požadavky na útulnost a vzhled.

Kvalitní obývací stěna dokáže obýváku dát jistou osobitost a tvář. Je ale potřeba vybírat opravdu pečlivě, přece jen, obývací stěny nejsou levnou záležitostí. 

Obývací stěny na míru

Společnosti, které vyrábějí nábytek na míru vedle vestavěných skříní, šatníků a kuchyní nabízejí i právě obývací stěny. Můžete si tak zvolit řešení, které bude vyhovovat vašim požadavkům. Od rozměrů přes barvu až po jednotlivé prvky je vše v naší režii, stačí jen najít tu pravou firmu, které vaši vizi změní v realitu.

Dodavatelé

A právě najít tu pravou firmu by nemělo být až tak těžké. Stačí se pozorně rozhlédnout po internetu, vytipovat si několik potencionálních dodavatelů a ty případně navštívit ve vzorkové prodejně, kde vám ukáží vzorové materiály a provedení včetně vzorníku barev a ukázek již hotových prací.

Pokud se rozhodnete, stačí si jen od firmy nechat zaměřit potřebné prostory, nechat nacenit výsledek, odsouhlasit, a klasicky během 14 dní máte obývací stěnu doma.

Většina společností nabízí i dodání a montáž obývací stěny na míru zdarma.Vestavěná skříň jako obývací stěna? Proč ne.Vestavěné skříně jsou tak variabilní, že často bývají využívány i právě jako obývací stěny.

Díky doplňkům a dílů, které se pro vestavěné skříně dodávají, dokáží z vašeho obýváku udělat účelovou místnost, kde žádná věc nebude zbytečná – vše bude mít svůj účel a funkci.