Výhody nábytku na míru

Jistě jste již při výběru vhodného nábytku narazili na problém vám nehodících se rozměrů, barev, či materiálů. To bývá nejčastějším kamenem úrazu jinak pěkného nábytku, který je k dostání v obchodních domech. 

Nábytek na míru – chytré řešení

Tento problém je možno snadno řešit, a to právě pomocí nábytku na míru.  Dává vám naprostou svobodu, a vy tak můžete popustit uzdu své fantazii a přizpůsobit jej svým možnostem a požadavkům. Můžete si vybrat vše od materiálu přes barvu, různé doplňky až po systémy otevírání. 

Nábytek na míru je také vhodným řešením, máte-li netypicky řešené interiéry s členitými zdmi a podobně. Následující obrázek zobrazuje například zabudování vestavěné skříně do podkroví domu.

skrin2_500

Nábytek si můžete po zaměření odborníky nechat navrhnout tak, že se vašemu bytu plně přizpůsobí a bude vypadat přirozeně. Využijete tak veškerý dostupný prostor bez toho, aby části nábytku kdekoli přesahovaly, či aby místo nebylo využito naplno.

Pohodlný výběr dodavatele

Výrobou nábytku na míru se dnes zabývá velký počet firem i živnostníků, a proto je skutečně z čeho vybírat. Obvykle si můžete vybrat v pohodlí domova, pěkně od počítače.

Stačí si najít webové stránky potencionálního dodavatele. Pokud je solidnější a nebojí se ukázat své práce, projděte si fotogalerie i s případnými popisy.

Také zde obvykle najdete vzorové ceny, které vám pomohou udělat si představu o ceně právě vašeho nábytku.

Po zvolení jednoho či několika dodavatelů je ideální dojít na pobočku každého z nich, kde vám obvykle ukáží vzorkovníky materiálů, barev a katalogy doplňků.

Dobrý dodavatel také zaměstnává profesionální pracovníky, kteří jsou ochotní a znalí oboru. Jsou vždy připraveni podělit se s vámi o jejich znalosti a pomoci vám tak s výběrem toho pravého nábytku na míru.