Vestavěné skříně na míru

Díky své praktičnosti a možnosti maximálně využít dostupný prostor se vestavěné skříně v poslední době těší nevídané oblibě.

Co to je?

Vestavěné skříně jsou většinou na míru vyráběným nábytkem, který vám umožní vhodně využít prostory vašeho bytu. Vestavěné skříně chytře kopírují stěny a využívají veškeré volné místo, které vám umožní snadno přeměnit na skladovací prostory. 

Široké možnosti využití

Díky množství doplňků, které se pro vestavěné skříně na míru prodávají, je možné poskládat cokoli od velkého šatníku po úložné prostory se zakomponovaným botníkem, kravatovníkem a podobně. Variabilita je opravdu velká. Časté také bývá využití vestavěných skříní jako skrýše pro centrální vysavač. Tuto možnost volí především lidé, kteří nemají možnost umístit srdce centrálního vysavače do technické místnosti (sklep, garáž…), kam se instaluje obvykle.

Kde je využít?

Nábytek na míru má tu obrovskou výhodu, že jej můžete využít téměř kdekoli. Prostě se přizpůsobí velikosti vašeho bytu. Vestavěné skříně jsou tedy ideálním řešením jak pro větší, tak menší byty.

Neuspěchejte výběr

Stejně, jako roste poptávka, roste i množství firem, které vestavěné skříně vyrábějí. Při výběru proto buďte pečliví a nic neponechávejte náhodě, ne všechny firmy totiž nabízejí dostatečně kvalitní produkty a šlápnout vedle není takový problém, jak by se mohlo zdát. Nic nezamrzí tak jako to, že jste investovali nemalé peníze do nábytku, který vám nevyhovuje, případně je nekvalitní.

Vyhlédněte si více firem, porovnávejte

Najděte si více firem, a snažte se porovnat, co nabízejí oproti konkurenci. Nejvíce dodavatelů nábytku na míru najdete samozřejmě v Praze, kde není problém vybrat si jich třeba deset, ale síť je rozrostlá po celé republice. Neměl by proto být sehnat několik dodavatelů i ve vašem regionu.