Toužíte po nábytku na míru? Inspiraci najdete u nás!

Pokud marně na internetu vyhlížíte nábytek a uvažujete o tom, že si necháte ten svůj vyrobit na míru, jste na správném místě. Dost možná totiž ani nevíte, jak si celou kompozici ve svém interiéru představit, případně jak se dá nábytek na míru stoprocentně využít. Počítali jsme s tím a připravili jsme pro vás malou inspiraci.

obr1.-inspirace_1000

Proč nábytek na míru? Protože vám padne!

Ano, výrobce vám ho přece vytvoří na míru. Přesně pro vás. Dost možná jedinečný kus na světě, co se bude rozměrů i celkového provedení týkat. Jaké jsou výhody nábytku na míru a kdy byste si ho měli pořídit?

  • Máte-li atypický byt, například v podkroví. Takové byty jsou nádherné, ale vybavit je, to může být celkem oříšek, protože sériově vyráběný nábytek se vám nemusí na určené místo vejít a navíc může nechat příliš mnoho místa nevyužitého.
  • Máte-li malý byt. Pak totiž potřebujete efektivně využít každý kousek prostoru, abyste měli nějaké to místo také volné a mohli v bytě v klidu žít – bez chaosu a ustavičného hledání zašantročených předmětů.
  • Chcete-li využít prostory, které jinak zůstávají nevyužité. Nemusíte mít nutně malý byt, abyste chtěli šetřit místem. Moderní interiéry vyžadují volný prostor a vy samotní se v něm budete jistě cítit mnohem lépe.
  • Nedokážete si vybrat z nabídky sériově vyráběných kousků nábytku. I to se často stává. Zkrátka sháníte například skříň a žádná vám zatím nepadla do noty. Všechny jsou malé, nebo velké, příliš strohé, nebo naopak zdobené… A tak bychom mohli pokračovat. Tuto situaci můžete elegantně vyřešit právě nábytkem vyrobeným na míru, speciálně pro vás.

Inspirace je nejlepší na fotografiích

Samozřejmě, inspiraci musíte vidět, abyste ji zpracovali a udělali si obrázek o tom, co by se vám tak mohlo líbit a co by se vám do interiéru hodilo. Máme pro vás několik fotografií, které vám v tom, doufáme, pomohou.

Jedinečný styl není žádný problém. Naopak.

obr2.-inspirace_1000

S nábytkem na míru využijete prostor na maximum.

obr3.-inspirace_1000

Malé místnosti vyžadují atypická řešení.

obr4.-inspirace_1000

Chcete mít v kuchyni barový pult? Tak ho mějte. Přesně takový, jaký potřebujete.

obr5.-inspirace_1000